Model hobby magazín digitálně
Toggle Content Náš tip
Pilové kotouče

Kvalitní pilové kotouče pro profesionály i domácí kutily za příznivé ceny

Annonce.cz

Chcete-li koupit nebo prodat nějaký letecký model doporučujeme inzerci leteckého modlářství na annonce.cz

Kvalitní nářadí

Široký výběr kvalitního nářadí pro Vaší dílnu. Nízké ceny, vše skladem, rychlé doruční

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Toggle Content Sdílejte s přáteli

Toggle Content Přihlášení

Vítejte Anonymous

Přezdívka

Toggle Content Anketa
Líbí se vám tento web?

Výsledky :: Ankety

Hlasů: 273
Komentářů 2

Toggle Content Diskuze
Posledních 10 příspěvků

Helipárta 19.1.2019
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 1 09, 2019 at 16:33:40

Sezóna 2018/19
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 10 08, 2018 at 09:00:31

Jsem začáteční jaký bych si měl koupit RC VRTULNÍK????
Napsal Majkl v sekci Elektro, 2 13, 2018 at 11:37:49

Leden 2018
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 1 22, 2018 at 09:54:21

Sezóna 2017/18
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 12 06, 2017 at 09:53:51

Prosím o radu - Xiro Xplorer nebo K800 FPV??
Napsal Netopyr v sekci Elektro, 6 09, 2017 at 06:52:16

Sezóna 2016/17
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 3 23, 2017 at 19:33:32

Ovladač na dron
Napsal Netopyr v sekci Elektronika, 3 23, 2017 at 19:29:11

Dron a 3D brýle
Napsal moje4 v sekci Elektronika, 3 05, 2017 at 07:23:45

Sezóna 2015 -16 Bude?????????????
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 4 06, 2016 at 16:04:18

Toggle Content Galerie

Diskuze › Vrtulníky › Akce, odkazy, zajimavosti,.... › PhDr. Pavel Klůs

PhDr. Pavel Klůs
Co souvisí s helinama a modelářstvím a nejde přesně zařadit do předchozích kategorií
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Vytisknout stránku    Obsah fóra Akce, odkazy, zajimavosti,....
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pavelklus
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 8 01, 2013 1:16 pm    Předmět: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Dobrý den,

vim, ze muj tata rad a vasto navstevoval Vase forum. Bohuzel na Vas nemam kontakty a tak Vas bohuzel musim informovat timto zpusobem

pro jakykoliv kontakt prosim pouzijte email pavlajs @ gmail.com

Naposledy upravil pavelklus dne Út 1 24, 2017 4:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 8 01, 2013 11:07 pm    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Je my smutno, je my smutno pokaždé, když odejde dobrý člověk, který měl krásné otevřené srdce, připravené se rozdat a dát jen to nejlepší.

Neznal jsem Tě dlouho, ale budu na Tebe dlouho vzpomínat, protože to co jsi my dal se nezapomýná. A doufám, že se třeba taky jednou dostanu do vrtulníkařského nebe a tam se potkáme. Protože, kdo jiný než Ty, by sis to tam měl užítvat.

Krásný let a hlavně dobré přistání.

Děkuji Pavle

Netopýr

Naposledy upravil Netopyr dne Ne 7 27, 2014 8:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Galerie
jean
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Út 8 06, 2013 12:51 pm    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Nějak se mi svírá hrdlo a nedostává se slov, kterých zrovna já mívám někdy až přebytek. Pavlíku, náčelníku, (svým způsobem i) táto, co jsi nám to, proboha, udělal ? Co teď budeme dělat, bez Tebe ? Pro nás asi nic jiného nezbývá, než dále žít, a potýkat se s každodenními starostmi a odreagovávat se od nich naší společnou zálibou, kterou jsi s námi tak hezky prožíval a zpříjemňoval nám ji svoji laskavostí, obětavostí, veselou náladou a v neposlední řadě i svým vstřícným a vždy pozitivním přístupem ke každému z nás. Jak jsem Tě měl šanci za tu poměrně krátkou dobu 2 let poznat, určitě bys nás naoko okřikl, co to tady fňukáte vy svíčkové báby, nechte toho bědování a koukejte pořádně lítat! Tak se tam měj a užij si toho nebeského klidu, my to tady dole už nějak doklepem a jak píše kolega Netopýr, snad se i někdy tam nahoře potkáme. Děkujeme za všechno a měj se tam krásně...

Rodině tímto vyjadřuji upřímnou a hlubokou soustrast

Honza a malý Honzík

Naposledy upravil jean dne Čt 8 08, 2013 8:37 am, celkově upraveno 1 krát
Rici
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: St 8 07, 2013 3:23 pm    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Tak jsem se teprve před chvilkou dozvěděl tuhle hroznou zprávu. Nemám ani žádná vhodná slova, ale vím jistě že Pavel byl skvělej člověk a tímto vyjadřuji jeho rodině upřímnou hlubokou soustras. Všichni jsme měli Pavla rádi, protože to tak trošku byl i náš táta. Tak se měj tam nahoře krasně.
kraliczech
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: St 8 07, 2013 9:20 pm    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

...... umřel přítel, kamarád a člověk, kterého jsem miloval. Dozvěděl jsem se to náhodou a o to více mě to bolí. Pavel byl pro mě člověk , kterého jsem si velmi vážil pro jeho upřímnost, nesobeckost a vstřícnost, kdy neztrácel nikdy smysl pro humor a vždy vyzařoval energii a optimismus, která ukazovala směr nám všem ostatnim. Tento človíček již mezi námi není a proto prosím vzdejme mu hold alepspoň tímto způsobem. Děkuji všem.
DB
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit autorovi WWW stránky
Cyberman
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 8 08, 2013 12:36 am    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Taky jsem se dozvěděl tudle hroznou zprávu až dnes a vůbec se mi tomu nechce věřit že tak skvělej a férovej člověk musel odejít z tohoto světa tak brzo. Je to krutá rána osudu, bude nám všem moc chybět.

Také se připojuji k vyjádření upřímné soustrasti celé jeho rodině.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Galerie
player
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 8 08, 2013 8:12 am    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Stále nemohu uvěřit že odešel tak výborný člověk, kamarád, rádce a přítel. Pavle budeš nám všem chybět. Doufám, že se Pavel dostal do vrtulníkařského nebe kde si to užívá. Měj se tam nahoře krasně.

Tímto vyjadřuji jeho rodině upřímnou a hlubokou soustras.
jean
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 8 08, 2013 8:54 am    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Chlapi! Myslím si, že bychom se měli domluvit a vzdát poslední poctu našemu zesnulému kamarádovi na místě jeho posledního odpočinku a poté, jak se sluší a patří už po staletí, na počest kamaráda třeba uspořádat setkání někde v restauraci v soukromí a důstojně jej zapít. Návrhy kdy kdo může, pište na můj níže uvedený email, nebo do SZ, pokud s touto mojí myšlenkou souhlasíte. Také si myslím, že bychom měli pokračovat v tom, co Pavel tak zdárně započal a organizoval - myslím tím Helipárty 2013 / 2014, určitě by si to tak přál ...
Prosím, pane Pavle Klůsi juniore, vím, že je to pro Vás teď strašně těžké a smutné období, ale nezanechal byste nám zde zprávu, kde Váš vážený otec a náš skvělý kamarád nyní odpočívá ? Pokud tuto informaci chcete zachovat v soukromí, pošlete ji na můj email jpecek @ hopi.cz, další možnost je předat ji do SZ adminovi tohoto fóra Cybermanovi a on nás potom všechny obešle. Každopádně mě kdokoliv může kontaktovat i na čísle 739 000 391. Předem děkuji a ještě jednou přeji hlubokou a upřímnou soustrast.

Honza Pěček
pajan
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 8 08, 2013 1:49 pm    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Je to hodně smutná zpráva, když umírají mladí kolegové. Upřímnou soustrast a pozdrav do leteckého nebe...Budeš nám, chybět.
Pavel Jahn

PS: uctění památky je dobrý nápad což takhle příští týden čtvrtek..
Rici
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Pá 8 09, 2013 11:16 am    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Bohužel příští týden mám mnoho povinností, ale čtvrtek by mi zrovna vyhovoval jako jediný možný den.
jean
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Pá 8 09, 2013 11:48 am    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Bohužel, jsem na tom stejně, jako Rici, nicméně, pojďme se raději domluvit na nějaký termín po prázdninách, protože teď jsou dovolené a ti, co na nich nejsou, mají pravděpodobně zase více práce za koegy na dovolených. Já bych mohl kromě středy také každý den v týdnu, nicméně do konce prázdnin to se mnou vypadá bledě
kraliczech
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 8 15, 2013 4:33 pm    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
... ad hrob. Mluvil jsem tehdy s paní a v ten den ještě nebyl hrob ani místo. Také bych se chtěl jít rozloučit, volal někdo už juniorovi? Já jsem zatím nesebral odvahu....
... ad tělocvična. Mluvil jsem o tom s Honzou, tedy jestli se dá po půl lahvi slivovice ještě mluvit a byla by možnost zajet za ředitelem školy a možnost domluvit. Jen si nejsem jistý, zda jsem zrovna vhodný člověk, stavím barák a času moc není, takže s mojí spolehlivostí to jednoduše není valný. Asi není problém to zařídit, ale klíčníka dělat tento ročník nebudu, budu rád, když se sem tam objevím Sad
Takže se hledá dobrovolník Smile
Jinak ještě jednou upřímnou soustrast všem

ward2001
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Pá 8 16, 2013 2:58 pm    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Ahoj všem a hlavně upřímnou soustrast celé jeho rodině bude nám všem moc chybět pamatuji jak jsem poprvé přišel k vám do tělocvičny a poprosil ho aby mi ho opravil a ukázal jak lítat.Pamatuji když jsem sním jel naposled autě a nabídl mi gauika asi věděl proč mě to nedošlo až teď.Rád bych ho měl u sebe gauika a lítal sním kontakt je 739018600 jmenuji se Michal.
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 9 16, 2013 5:05 pm    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Nechci kazit toto vlákno, jenom mrkněte na Sezona 2013/14. Dík Netopyr
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Ne 7 27, 2014 8:28 pm    Předmět: Re: PhDr. Pavel Klůs Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
tak už je to rok co jsem si přečetl začátek tohohle fóra. A stále je mi smutno. A stále mám pocit, že je Pavel s námi. Často o Tobě mluvíme, často na Tebe vzpomínáme.
Sezona 2013/14 se povedla a já věřím tomu, že další a další sezony budou. Zkusím udělat i tu další a moc se těším, že si zase zalítáme, pokecáme a vzpomeneme.......

Tohle bylo pro Tebe:
www.youtube.com/watch?...e=youtu.be

Krásný let a hlavně dobré přistání

Děkuji Pavle

Netopyr
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Vytisknout stránku    Obsah fóra Akce, odkazy, zajimavosti,.... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: