Model hobby magazín digitálně
Toggle Content Náš tip
Pilové kotouče

Kvalitní pilové kotouče pro profesionály i domácí kutily za příznivé ceny

Annonce.cz

Chcete-li koupit nebo prodat nějaký letecký model doporučujeme inzerci leteckého modlářství na annonce.cz

Kvalitní nářadí

Široký výběr kvalitního nářadí pro Vaší dílnu. Nízké ceny, vše skladem, rychlé doruční

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Toggle Content Sdílejte s přáteli

Toggle Content Přihlášení

Vítejte Anonymous

Přezdívka

Toggle Content Anketa
Líbí se vám tento web?

Výsledky :: Ankety

Hlasů: 273
Komentářů 2

Toggle Content Diskuze
Posledních 10 příspěvků

Jsem začáteční jaký bych si měl koupit RC VRTULNÍK????
Napsal Majkl v sekci Elektro, 2 13, 2018 at 12:37:49

Leden 2018
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 1 22, 2018 at 10:54:21

Sezóna 2017/18
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 12 06, 2017 at 10:53:51

Prosím o radu - Xiro Xplorer nebo K800 FPV??
Napsal Netopyr v sekci Elektro, 6 09, 2017 at 06:52:16

Sezóna 2016/17
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 3 23, 2017 at 20:33:32

Ovladač na dron
Napsal Netopyr v sekci Elektronika, 3 23, 2017 at 20:29:11

Dron a 3D brýle
Napsal moje4 v sekci Elektronika, 3 05, 2017 at 08:23:45

Sezóna 2015 -16 Bude?????????????
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 4 06, 2016 at 16:04:18

Prodám stabilizační jednotku 3GX
Napsal suchyjar v sekci Prodej, 3 30, 2016 at 08:08:15

Vzpomínka na Pavla
Napsal ward2001 v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 10 24, 2015 at 11:01:11

Toggle Content Galerie

Diskuze › Vrtulníky › Akce, odkazy, zajimavosti,.... › Sezóna 2015 -16 Bude?????????????

Sezóna 2015 -16 Bude?????????????
Co souvisí s helinama a modelářstvím a nejde přesně zařadit do předchozích kategorií
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Vytisknout stránku    Obsah fóra Akce, odkazy, zajimavosti,....
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jean
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 1 21, 2016 12:07 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj Michale,
Uvažoval jsem, jestli něco napíšu, ale nakonec jsem se rozhodl napsat čistě svůj názor. Jak jistě víš, létám i s většími vrtulníky, které jsou daleko nebezpečnější, než Tvůj dron a proto asi jsem ohledně pravidel bezpečnosti trochu ortodoxnější Jsem také vycepovaný ze svého "letního" působiště na Sobínce, kde platí jasná a striktní pravidla, pro ilustraci zde a také z provozování svých rychlostních lodí. Vzhledem k malému prostoru v tělocvičně a omezenou možnosti úniku v případě krizovky se domnívám, že by zde měly také platit nějaká pravidla, víceméně je všichni tak nějak nepsaně dodržujeme. Také jsem se musel naučit létat v tělocvičně,a když jsem přišel jako namachrovaný borec se 450tkou Mini Titanem, náš tatíček Pavel mě jemně, ale velice jasně upozornil, že takové stroje do tělocvičny prostě nepatří a když, tak na seřízení, zavisení či jiný test a samozřejmě po dohodě s ostatními piloty. Vím, že jsi na svého krasavce pyšný a chceš si s ním v pohodě zaviset, ale on je opravdu do TV veliký. Určitě by šlo, jak píše Netopýr, dohodnout se s kolegy o uvolnění prostoru nebo si pořídit trochu menší kvadrokopterku do tělocvičny, návyky pilotáže s ní můžeš získat také velice dobře.
Neber to nijak osobně, nikdo Ti nic neříkal, ne proto, že jsme srabi, ale že se snažíme být velkorysí a ohleduplní, což asi byla chyba, neboť to vyeskalovalo do této, nám všem nepříjemné, situace. Víš sám dobře, že se Ti každý snažil pomáhat, jak jen to šlo, takže nějakou zášť v tom nehledej.
Ohledně dětí máš asi částečně pravdu, měly by být mimo tělocvičnu nebo alespoň v koutku na nářadí, kde nabíjíme. Pokud ovšem, samozřejmě za dozoru dospělého, neletí samy ( u začátečníků je na zvážení, zda nepoprosit ostatní o uvolnění prostoru ) .
A jestli si se ptal kdo je s Tebou a kdo proti Tobě, tak ta otázka je položena špatně. Já osobně nejsem ani s nikým ani proti někomu, ale jsem zásadně proti bezohlednému a nebezpečnému létání v tělocvičně či kdekoliv jinde.
Měj se, Honza
Zobrazit informace o autorovi
ward2001
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 1 21, 2016 9:17 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj všem tak je mi líto ale už nebudu chodit na helipárty dron je moc velký a nebezpečný lital jsem sním dnes v -4.5 stupně supr zábery a fotky.Tak at vždy v pohodě přistanete a málo rozbitých strojů.Kdyby se to někomu nelíbylo proč nemohu chodit tak běžte za netopýrem on vám to vysvětlí.
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Pá 1 22, 2016 11:36 am    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
protože jste se všichni vyjádřili pozitivně, nebo je vám to jedno, nebo jste ochotni si to zařídit. A pan ředitel mi to potvrdil, tak se mění termín z 26.3. 16 na 19.3.16. Prosím všechny aby jste si to poznamenali v kalendáři a nezapomněli.

Ještě jedna prosba, pokud máte někoho známého, případně na někoho narazíte, kdo by rozšířil naše řady, přiveďte ho, nebo předejte kontakt na mě. Velmi rádi uvítáme nové Letce.

Děkuji

Netopyr
Zobrazit informace o autorovi Galerie
ward2001
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Pá 1 22, 2016 11:03 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Yuneec q500+ typhon je označení dronu neni to o velikosti co si každý myslí jeho velikost je 43 cm takže ne 50. je to o 14 cm větší!! než dji phantom. Lítal jsem z malíma dronama i s vrtulníkama a časem jsem přešel na větší drona nemám proč jít k malím modelům!!Mám ho rád a lítám sním je i do tělocvičny mohu poslat i videa a lítají sním !! I malej vrtulník i dron umí ublížit a v tělocvičně padá víc vrtulníkum chlapcum než mě!Já už bych tam nešel si zalítat snima.NEDOKÁŽOU to říct do očí když jsem tam byl POKRYTCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GOBI A ALEŠ TO JE JINÁ ELITA TĚM JE LÍTO ŽE NEMOHU CHODIT ALE VĚTŠINA ROZHODLA!!Já lítám cca hodinu oni lítají dýl než já a taky víc jim to padá občas.Tak se mějte pokrytci.
ward2001
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Pá 1 22, 2016 11:05 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Chtel jsem vám poslat 2 piloty ale za chování že to nedokážete říct do očí nikoho nepošlu!Tahle kapitola je uzavřena a myslete si co chcete!
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: St 1 27, 2016 6:36 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
po minulém týdnu, kdy jsme věnovali Helipárty víc času, než jsem předpokládal, se nám přiblížili další sobota s vrtulema. 30.1.16 otvírám já a moc se těším na lítání i na vaše připomínky a názory.
Jen připomínám změnu termínu v březnu. Je to již na hlavní stránce (děkuji Honzo).

Netopyr
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 2 11, 2016 6:26 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj všem,

někteří už jste četli pokus o reportáž z minulé Helipárty. Předpokládám, že účast bude lepší než posledně, aby bylo o čem psát a hlavně aby měl kdo psát.
Dlouhých 14 dní už skoro uběhlo a v sobotu 13.2.16 zase roztočíme vrtule. Otvírám já. Doufám, že se nikdo nebude vymlouvat na Valentína a když tak milenky sebou.

Netopyr
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: St 2 24, 2016 8:02 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj všem,

tak stížnosti na neúčast nepomáhají, tak to nechám na vás. Přijdtě v sobotu 27.2.16. Jestli mě něco neskolí, tak otvírám já. Těším se, tak koukejte přijít. Možná bude překvapení.

Netopyr
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: St 3 09, 2016 9:13 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj všem,

14 dní zase uteklo, takže se na vás těším v sobotu 12.3.16. Otvírám já. Jen připomínám, další lítání není za 14 dní, ale za týden, takže 19.3.16.

Netopyr
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: St 3 16, 2016 5:34 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj všem,

14 dni neuteklo, i přesto se na vás v sobotu 19.3.16 těším. Otvírám já.

Netopyr
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: St 4 06, 2016 5:04 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj všem,

bohužel je to tady, poslední Helipárty této sezóny. Jsem smutný, ale zároveň se na vás těším a těším se i na pěkné počasí. Naposledy si otvírání užiju a doufám, že bude plná účast.

Netopyr
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Vytisknout stránku    Obsah fóra Akce, odkazy, zajimavosti,.... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: