Model hobby magazín digitálně
Toggle Content Náš tip
Pilové kotouče

Kvalitní pilové kotouče pro profesionály i domácí kutily za příznivé ceny

Annonce.cz

Chcete-li koupit nebo prodat nějaký letecký model doporučujeme inzerci leteckého modlářství na annonce.cz

Kvalitní nářadí

Široký výběr kvalitního nářadí pro Vaší dílnu. Nízké ceny, vše skladem, rychlé doruční

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Toggle Content Sdílejte s přáteli

Toggle Content Přihlášení

Vítejte Anonymous

Přezdívka

Toggle Content Anketa
Líbí se vám tento web?

Výsledky :: Ankety

Hlasů: 273
Komentářů 2

Toggle Content Diskuze
Posledních 10 příspěvků

Helipárta 19.1.2019
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 1 09, 2019 at 16:33:40

Sezóna 2018/19
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 10 08, 2018 at 09:00:31

Jsem začáteční jaký bych si měl koupit RC VRTULNÍK????
Napsal Majkl v sekci Elektro, 2 13, 2018 at 11:37:49

Leden 2018
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 1 22, 2018 at 09:54:21

Sezóna 2017/18
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 12 06, 2017 at 09:53:51

Prosím o radu - Xiro Xplorer nebo K800 FPV??
Napsal Netopyr v sekci Elektro, 6 09, 2017 at 06:52:16

Sezóna 2016/17
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 3 23, 2017 at 19:33:32

Ovladač na dron
Napsal Netopyr v sekci Elektronika, 3 23, 2017 at 19:29:11

Dron a 3D brýle
Napsal moje4 v sekci Elektronika, 3 05, 2017 at 07:23:45

Sezóna 2015 -16 Bude?????????????
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 4 06, 2016 at 16:04:18

Toggle Content Galerie

Diskuze › Vrtulníky › Akce, odkazy, zajimavosti,.... › Helipárty trika-důležité!!!

Helipárty trika-důležité!!!
Co souvisí s helinama a modelářstvím a nejde přesně zařadit do předchozích kategorií
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Vytisknout stránku    Obsah fóra Akce, odkazy, zajimavosti,....
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cyberman
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 2 02, 2012 1:04 am    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

to vypada dobre :-))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Galerie
clooth
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 2 02, 2012 2:22 pm    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

Čaues, no bomba. Předpokládám, že to bereš do Hlinska? Jinak mi volal Drahoš, určtiě bude chtít XLko, já bych taky jedno prosil. Pak (asi) pojede i Aleš, takže by nás mělo být celkem 6 vorlů. Design je puma a cena tedy fakt sexy Smile
Zobrazit informace o autorovi
Ales
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 2 02, 2012 2:22 pm    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

No paráda! Jakáže to je barva? Takhle to vypadá všechno žlutě. Smile Kluci Cloothe a Kraliczku - Honza psal, že jedete spolu autem v sobotu do Hlinska. Vešel bych se k Vám? Nebo můžu vzít já auto. Dejte mi prosím vědět plán odjezdu (čas a místo). Dík, A.
clooth
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 2 02, 2012 7:25 pm    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

Čau Alesi, teď jsem ještě volal s Kraliczechem, platí, co jsme domluvili po telefonu. Auto můžeš nechat u mě před domem (jestli přijedeš autem Smile )
Acroholic
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 2 02, 2012 8:03 pm    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

Ahoj, jasný, beru je sebou! Barva je bílá, bylo to nutné kvůli technologii potisku. Možná se budem trochu prát o XL, neb to M je mi jentaktak, nějak jsem se přecenil (podcenil:-)). Ještě upozorňuju, že ty trika jsou lehká až svěží, takže možná bude dobrý si pod ně vzít ještě jedno triko kvůli tý klendře:-)
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit autorovi WWW stránky
Rici
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: SO 2 18, 2012 4:13 pm    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

Bohužel jsem nemocnej a na heliparty jsem nemohl přijít. Každopádně tričko se mi líbí, cena také. Velikost jsem nahlásil tak to snad bude ok. Mějte se a díky Rici.
Acroholic
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: SO 2 18, 2012 8:15 pm    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

Ahoj, škoda žes nebyl, odehrálo se celkem dost zajímavých momentů:-) Každopádně počítáme s tebou, předpokládám, že další várku budeme objednávat někdy během týdne...
Cyberman
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: SO 2 18, 2012 10:59 pm    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

kterej ten vzor trika si nakonec objednaval? podle fotek tam ty co mame nemuzu najit, ty nase maj vystrih neco mezi kulatym a veckem s takovym zalozenim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Galerie
Rici
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Ne 2 19, 2012 12:31 am    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

Já se taky těšil, Osadil jsem do Bladika ještě silnější stříďák a je to fakt raketa :). Snad příště už to výjde a konečně ho prolítnu. Těším se na reportáž z párty.
Cyberman
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Ne 2 19, 2012 9:48 am    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

Acroholic to s temi zajimavymi momenty napsal prilis skrome :-)) Ve skutecnosti doslo k velmi vzacnemu ukazu a historicky vyznamne udalosti :-)))) doufam ze autor clanku tuto udalost neopemene vzpomenout :-)))
Rici
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Ne 2 19, 2012 10:01 am    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

Ty mě tada Honzo pěkně napínáš :).
Acroholic
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Ne 2 19, 2012 11:00 am    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

Ano,ano,zálet dvou nových strojů a krásná kapota na Blade MCPX zcela historicky překonaly jiné,zvukově i významově nepodstatné události,které si nikdo ani vlastně nepamatuje, ani je skoro neviděl,neslyšel a ani o tom jistě nebude psát;-);-);-);-);-)
clooth
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Ne 2 19, 2012 9:17 pm    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

Čekám už jen na obrazovou dokumentaci, osnova článku je na stole Smile
Cyberman
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: St 2 29, 2012 4:56 pm    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

trika bodujou :-)) viz. RC revue 3/2012 . Doufam ze v Jicine nas bude aspon deset :-))
Acroholic
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: St 2 29, 2012 7:37 pm    Předmět: Re: Helipárty trika-důležité!!! Odpovědět s citátem

Dneska jsem objednal další várku:-):-):-)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Vytisknout stránku    Obsah fóra Akce, odkazy, zajimavosti,.... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na: