Model hobby magazín digitálně
Toggle Content Náš tip
Pilové kotouče

Kvalitní pilové kotouče pro profesionály i domácí kutily za příznivé ceny

Annonce.cz

Chcete-li koupit nebo prodat nějaký letecký model doporučujeme inzerci leteckého modlářství na annonce.cz

Kvalitní nářadí

Široký výběr kvalitního nářadí pro Vaší dílnu. Nízké ceny, vše skladem, rychlé doruční

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Toggle Content Sdílejte s přáteli

Toggle Content Přihlášení

Vítejte Anonymous

Přezdívka

Toggle Content Anketa
Líbí se vám tento web?

Výsledky :: Ankety

Hlasů: 273
Komentářů 2

Toggle Content Diskuze
Posledních 10 příspěvků

Helipárta 19.1.2019
Napsal Ales v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 12 06, 2018 at 10:25:53

Sezóna 2018/19
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 10 08, 2018 at 09:00:31

Jsem začáteční jaký bych si měl koupit RC VRTULNÍK????
Napsal Majkl v sekci Elektro, 2 13, 2018 at 11:37:49

Leden 2018
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 1 22, 2018 at 09:54:21

Sezóna 2017/18
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 12 06, 2017 at 09:53:51

Prosím o radu - Xiro Xplorer nebo K800 FPV??
Napsal Netopyr v sekci Elektro, 6 09, 2017 at 06:52:16

Sezóna 2016/17
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 3 23, 2017 at 19:33:32

Ovladač na dron
Napsal Netopyr v sekci Elektronika, 3 23, 2017 at 19:29:11

Dron a 3D brýle
Napsal moje4 v sekci Elektronika, 3 05, 2017 at 07:23:45

Sezóna 2015 -16 Bude?????????????
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 4 06, 2016 at 16:04:18

Toggle Content Galerie

Diskuze › Vrtulníky › Akce, odkazy, zajimavosti,.... › Sezóna 2015 -16 Bude?????????????

Sezóna 2015 -16 Bude?????????????
Co souvisí s helinama a modelářstvím a nejde přesně zařadit do předchozích kategorií
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Vytisknout stránku    Obsah fóra Akce, odkazy, zajimavosti,....
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 8 24, 2015 4:35 pm    Předmět: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Hola hola,
blíží se konec prázdnin a zatím to teda nevypadá, ale taky bude zimno, větrno a vůbec tak, jak to nemají naši drobečci rádi.
No zase blbý keci, návrh termínu, zatím předběžné:

10. 10., 24. 10., 7. 11., 16. 1., 30. 1., 13. 2., 27. 2., 12. 3., 19. 3., 9. 4.

Chtěl bych zachovat cenu a to 2000,- za sezónu. Termínů je 10 a s toho vyplývá, že se musí přihlásit alespoň 8 účastníků. Pokud by nás bylo míň snížil bych počet termínů, ale myslím si, že 7 letců je minimum. Pokud by se nás přihlásilo víc, určitě rád upravím cenu pro každého z nás.

Prosím všechny o závazné přihlášení na můj mail. Případně i tady diskuzi. Pravidla i podmínky zůstávají stejné.

Pro nové členy, nebo zájemce, neváhejte kontaktovat uživatele Netopyr, rád se s vámi spojím a dohodnu vše podstatné.

Prosím, kdo máte kontakty i na minulé letce a sponzory, pošlete to, všechny vás rádi uvidíme.

Netopyr

Naposledy upravil Netopyr dne St 2 03, 2016 6:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Galerie
ward2001
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Út 9 01, 2015 7:46 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj já se zavazuji! A budu mít novou qudru nebo možná hexu walkeru scaut.
Zobrazit informace o autorovi
kraliczech
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 9 03, 2015 12:04 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

já se hlásím Very Happy

ward2001
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Pá 9 04, 2015 5:25 am    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj chci se zeptat proč neni aspoň jedna heliparty v prosinci? Scauta na konec nebudu mit ale něco jineho nechte se překvapit.
ward2001
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Pá 9 04, 2015 5:26 am    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj chci se zeptat proč neni aspoň jedna heliparty v prosinci? Scauta na konec nebudu mit ale něco jineho nechte se překvapit.
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: SO 9 05, 2015 5:51 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

ward2001 wrote:

Ahoj,
Kdyby záleželo na mě, tak je našich setkání daleko víc. Ale po minulé sezóně, kdy v prosinci nás bylo málo (já chyběl taky) a první lednovou Heliparty jsme tam byli 2 (zase bylo dost místa a s Radkem jsme si to náremně užili). Jsem se rozhodl zredukovat počet setkání na 10. Loni to vyšlo jen taktak. A ubral jsem právě tyto termíny, kdy nás bylo nejmíň. Každopádně, pokud se domluvíme, není problém přidat Heliparty asi kdykoliv. Jenom to je bohužel potřeba zaplatit.

Navíc zatím to vypadá, že další sezóna nebude. Zatím je přihlášeno 6 letců a to se nedá utáhnout. Takže vás prosím, jestli někdo jenom trochu váhá, dejte mi vědět a něco vymyslíme. Nebo pokud o někom víte, tak ho ukecejte. Jinak opravdu nevím co bych před zimu dělal. Mě by to moc chybělo.

Netopyr
ward2001
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Ne 9 06, 2015 11:03 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

ahoj já kupuji novou kvadru a chci lítat tak jako tak. Je to tahle stojí 35 000.
Mrkněte na ní! Yuneec Q500+ Typhoon CGO2+ ST10+ RTF, kufr, Steady Grip
super mašina bude se vám libit moc! odkaz klikněte na novou kvadru. Nová kvadra

Naposledy upravil ward2001 dne St 9 09, 2015 12:08 pm, celkově upraveno 4 krát
ward2001
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Ne 9 06, 2015 11:05 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Kolik stojí sezona na helipárty kolik za ní chce?
jean
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Út 9 08, 2015 11:44 am    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Také se hlásím i zde
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 9 10, 2015 8:11 am    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj všem,

tak jsem se dneska ráno vzbudil a koukám ven z okna, co vidím?? Mlhu. Tak si tak říkám, léto asi končí, venku už si nezalítám. Je 10.9. a podle plánu přesně za měsíc by měla být první Helipárty. Začal jsem přemýšlet, jestli vůbec bude????
Lidí přihlášený jsou a to co mě překvapilo je nás 8 a další ještě vypadá, že se přihlásí. A co tělocvična??? No jo termíny máme rezervovaný. Pan řiditel chystá smlouvu.

Takže další Helipárty BUDE.

Tak si tak říkám, jen ať ta mlha je, nám to nevadí, my se potkáme v hale a budou se točit vrtule, ladit a opravovat. No bude dobře.

Když by nás opravdu bylo víc, tak se dohodneme co s tím. Jestli přidat další termíny, nebo to pořešíme finančně, ale to se teprve uvidí. Zatím klidně připravujte stroje, až bude něco potřeba ozvu se.

Kdyby jste měli ještě někoho, kdo by se chtěl přidat, nebo kouknout, dejte vědět, zatím není problém.

Netopyr
ward2001
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: SO 9 12, 2015 3:00 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Tak to je super že bude tělocvična. Mě kvadra má dorazit 22.9.2015 tak snad nebudou komplikace a fakt dorazí. Už se moc těším na vás minulí rok jsem nebyl ani jednou fakt to nešlo.Snad vás neodfoukne kvadra je 42 cm délka a full hd kamera. Mrkněte na odkaz co jsem poslal.
ward2001
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: SO 9 12, 2015 11:42 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

POZOR POZOR firma WALKERA končí s výrobou vrtulníků a bude pouze zaměřena na drony. Takže kdo má WALKER VRTULNÍK chce to co nejdřív nakoupit náhradní díli.Doprodávají se jen už náhradní díli.S POZDRAVEM Michal alias ward2001
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Út 9 15, 2015 4:25 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj,

tak smlouva podepsána, klíče vyzvednuty, tak už zbývá jenom čekat na to správné datum. Pořád si myslím, že jsou ještě volná místa, tak kdyby měl někdo zájem, nebojte se mě kontaktovat.

Všichni přihlášení dostali mail k informací k platbě, pokud někdo nedostal, dejte mi vědět. Je tam jedno překvapení, tak snad vás to potěší.

Prosím sledujte tuto diskuzi, budou ještě organizační zprávy a taky kdyby se něco dělo, najdete to tady.

Díky

Netopyr
ward2001
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: St 9 16, 2015 6:45 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj napsal ti už honza rc kingu a spojil se s tebou?
Netopyr
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 10 05, 2015 8:34 pm    Předmět: Re: Sezóna 2015 -16 Bude????????????? Odpovědět s citátem

Ahoj všem,

Máme za sebou zřejmě poslední pěkný víkend vhodný na lítání. Kdo z vás byl venku a točil vrtule??? Ano ani já jsem tomu moc nedal. Jedna baterka na dronu a trochu natáčení.
Ale máme před sebou jen pár dní a uvidíme se na Helipárty. Myslím, že není na škodu si zopakovat trochu pravidel, nic nového to není, ale budou i nový členové:

Není to setkání "profesionálů" ani o létání stylem "vyhozená motyka", ale spíš o pohodově prožitém odpoledni mezi kamarády, co jsou postižení stejným koníčkem, takže pravidla jsou:

- létá ten, kdo má nabito a místo,
- létám jenom to, na co jistě stačím (adrenalínu si člověk užije v práci, na téhle akci chcem relaxovat),
- vrťas (i malej) je zbraň, takže bezpečnost a zdraví ostatních i moje především,
- kamarádův vrtulas je dražší, než ten můj, takže ohleduplnost při lítání je na druhém místě za bezpečností,
- lítat chce i kamarád, takže i když mám nabito, počkám s létáním, až budu mít místo.

Další věcí jsou přezuvky, je to bohužel podmínka, nezapomeňte doma, ať si neděláme díry v ponožkách.
Ještě jsem chtěl poprosit, mrkněte v sobotu dopo, nebo těsně než vyrazíte na Heliforum.cz. Kdyby se něco dělo (jako minulý rok topení), určitě to tam najdete a nebude se třeba zbytečně vracet. A taky se dozvíte, kdo mě případně zastupuje, kdybych nemohl. Jirka Hron ml. je opět zvolen mým zástupcem.
Všem přihlášeným posílám mail, kde je tabulka přihlášených i s kontakty. Uložte si víc telefonů, kdyby my zase selhal přístroj telefonní, zavoláte někomu jinému a nebude čekat před dveřmi. Od letoška budu online, tak mail, Viber nebo WhatsApp je možná stále.
Někteří slíbili přivést nové členy, tak prosím předejte informace a na nové členy se těšíme.
Teď už jen počkat na sobotu, otvírám já.
Děkuji a těším se.

Netopyr
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Vytisknout stránku    Obsah fóra Akce, odkazy, zajimavosti,.... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: