Model hobby magazín digitálně
Toggle Content Náš tip
Pilové kotouče

Kvalitní pilové kotouče pro profesionály i domácí kutily za příznivé ceny

Annonce.cz

Chcete-li koupit nebo prodat nějaký letecký model doporučujeme inzerci leteckého modlářství na annonce.cz

Kvalitní nářadí

Široký výběr kvalitního nářadí pro Vaší dílnu. Nízké ceny, vše skladem, rychlé doruční

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Toggle Content Sdílejte s přáteli

Toggle Content Přihlášení

Vítejte Anonymous

Přezdívka

Toggle Content Anketa
Líbí se vám tento web?

Výsledky :: Ankety

Hlasů: 273
Komentářů 2

Toggle Content Diskuze
Posledních 10 příspěvků

Helipárta 19.1.2019
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 1 09, 2019 at 16:33:40

Sezóna 2018/19
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 10 08, 2018 at 09:00:31

Jsem začáteční jaký bych si měl koupit RC VRTULNÍK????
Napsal Majkl v sekci Elektro, 2 13, 2018 at 11:37:49

Leden 2018
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 1 22, 2018 at 09:54:21

Sezóna 2017/18
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 12 06, 2017 at 09:53:51

Prosím o radu - Xiro Xplorer nebo K800 FPV??
Napsal Netopyr v sekci Elektro, 6 09, 2017 at 06:52:16

Sezóna 2016/17
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 3 23, 2017 at 19:33:32

Ovladač na dron
Napsal Netopyr v sekci Elektronika, 3 23, 2017 at 19:29:11

Dron a 3D brýle
Napsal moje4 v sekci Elektronika, 3 05, 2017 at 07:23:45

Sezóna 2015 -16 Bude?????????????
Napsal Netopyr v sekci Akce, odkazy, zajimavosti,...., 4 06, 2016 at 16:04:18

Toggle Content Galerie

Diskuze › Vrtulníky › Akce, odkazy, zajimavosti,.... › Pod Valdickou bránou Jičín

Pod Valdickou bránou Jičín
Co souvisí s helinama a modelářstvím a nejde přesně zařadit do předchozích kategorií
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Vytisknout stránku    Obsah fóra Akce, odkazy, zajimavosti,....
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pajan
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Čt 3 19, 2009 9:50 pm    Předmět: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

Vyměnil jsem účast za auto..
Najde se u někoho místo do Jičína?
Trénovat bohužel nepříjdu, tak se ptám touto cestou
Pajan
Zobrazit informace o autorovi Galerie
AdamProg
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Ne 3 22, 2009 9:10 pm    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

Zrejme neprijedu Sad Leda by mi nekdo pujcil helinu.
Na heliparty sem nestihl sprovoznit zadnej vrtulnik, natoz abych trenoval, od Jihlavy sem neletal Sad
Zobrazit informace o autorovi
Cyberman
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 3 23, 2009 12:37 am    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

jen pojed, dyt nemusis soutezit, muzes si tam klidne jenom ladit a koukat se, urcite zase bude na co.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Galerie
pajan
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 3 23, 2009 8:33 am    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

však můžeme letět jednou helinou dva... klidně ti ji půjčím pokud máš stejně plyn..
Pajan
Cyberman
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 3 23, 2009 11:33 am    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

hlavne aby ten druhej jeste mel s cim letet Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Galerie
Zero
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 3 23, 2009 3:23 pm    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

Já dofám taky pojedu,zívisí to na jirkoj bartošicoj Smile ale asi jo,vezmu trexa za 36doláčů Very Happy visel jsem s ním teda zatim jednou na zahradě...opravim lamu V4 kterou jsem v hlinsku rozflákal kvůli blbýmu reverzu na plyn,tak jsem soutěžně letěl s easy copterem,lama se ovládá líp Wink s trexem radši soutěžně nepoletim.
Acroholic:myslim že budeš mít free spirita Very Happy jelikož je pro vítěze Mad
www.valdickabrana.wz.c...p?url=home
Tady se trex dá za 36 doláčů koupit
www.hobbycity.com/hobb...copter_Kit
tady je ten můj,na fotkách mám blbě daný serva a ještě tam nejsou daná ocasní vzpěry
maddave.rajce.idnes.cz...ina/#album
nevim jestli mám brát i maxira abych zas Jirkoj nezabral celý auto... Rolling Eyes Neutral Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ Galerie
pajan
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 3 23, 2009 7:50 pm    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

Cyberman wrote:
hlavne aby ten druhej jeste mel s cim letet Smile
Mám dost náhradních dílů a rychlé ruce... Smile
Zero
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 3 23, 2009 8:18 pm    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

AdamProg:já mám 2 dvourotory,tak ti kdyžtak jeden půjčim,a trex to jistí Smile Very Happy
Jo mám otázku na ty co tam byli loni-co v testu bylo jako za otázky?já jen abych se připravil,abych tam nebyl za kre**na Very Happy Very Happy Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky ICQ Galerie
Cyberman
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 3 23, 2009 8:27 pm    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

test byl opravdu narocny, uspet mohou jen velice zkuseni modelari s hlubokou znalosti modelarske teorie i praxe:-)
pajan
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 3 23, 2009 8:34 pm    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

Na kolik přišlo poštovné T-REXika z toho obchodu?
Zero
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 3 23, 2009 8:36 pm    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

no po tom co jsem koukal na výsledky,pavel kefurt 4 chyby,tak se toho docela bojim Very Happy Very Happy Very Happy marek blahutka překvapivě žádnou chybu Very Happy zatim to vypadá že pojedem,akorát jirka se chce nejdřív podívat na F1,takže se asi trošku zdržíme,nevíte někdo od kolika do kolika jsou? Very Happy cesta bude trvat něco přes 2 hodiny Rolling Eyes Sad Very Happy

Zero
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 3 23, 2009 8:44 pm    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

pajan wrote:
Na kolik přišlo poštovné T-REXika z toho obchodu?
Objednával jsem to s kamarádem-ten si bral nějakou elektroniku,čili pošta na půl.celkem bylo poštovný myslim 30dolarů,na trexe samotnýho by to bylo asi 25,mě to přišlo s motorem a regulátorem na 1800kč(kurz 22,6 Evil or Very Mad ) Very Happy Very Happy Very Happy píšu na to článek tak to sem pak kdyžtak hodím ale nevim jestli to dokončim,mám asi 16řádků Very Happy

Naposledy upravil Zero dne Út 3 24, 2009 10:06 am, celkově upraveno 1 krát
pajan
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 3 23, 2009 9:23 pm    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

no je to docela bomba když jsem spočítal celkovou cenu včetně doporučených komponentů, dostal jsem se na 95,34$
kurz deviza střed k dnešku podle ČSOB 19,778
chybí tam gyro a příjmač...a poštovné
užasná cena...
Zero
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: Po 3 23, 2009 9:46 pm    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

no co jsem to jednou počítal kamarádovi tak se všim,i s baterkou krom přijímače(gyro nejlépe hodnocené dle uživatelů na rcmanii a na obchodě-cca 33dolarů),tak to vycházelo na nějakých 2600 bez poštovného,čili 3000 za osazenou heli je dost realná cena,prý se chystá i klon trexe 250.

pajan
Newbie
Newbie

OdeslatZaslal: St 3 25, 2009 9:42 am    Předmět: Re: Pod Valdickou bránou Jičín Odpovědět s citátem

Nyní zpět k původnímu tématu vlákna...JIČÍN
Dobrá zpráva
Podmínečně mne pustili z nemocnice, a hlavně budu mít auto, počítám se Zbyňkem a pak kdo chce dvě místa jsou k dispozici
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma   Vytisknout stránku    Obsah fóra Akce, odkazy, zajimavosti,.... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: