Helipárty 19.3.16
Úterý, 29. Březen 2016 @ 20:49:54 CEST

Poslal Netopyr

Tentokrát zcela výjimečně už po týdnu jedu na Helipárty, je to kvůli velikonocům. Vyrazil jsem dřív a venku na hřišti jsem testoval na Spiritovi v 250 stabilizaci v acro modů. Sice jsem tam našel chybu, ale jinak to v zásadě funguje. Visení na zádech a ovládání jako dvourotor je fakt sranda.

Ale to už se začali zbíhat kolegové, tak rychle dovnitř.
Hroni tradičně obklopeni Ikea taškami, tentokrát jen dva. Překvapili, když na svůj dron provedení hračka dali kameru a pořídili ve stejném duchu brýle, spíš displej v krabici na oči. Ale musím říct, že obraz nebyl zas až tak špatný. Jirka starší se jal zalítání a vypadalo to spíš na auto. Vše nám nahradil blažený výraz, když se vrátil k osvědčené 230. Jirka mladší jako servisák překvapil, když si půjčoval šroubovák a to nemáš svůj, jako servisák. Ne půjčil jsem mu ho ochotně.
Filipova vysílačka zapomněla nastavení pro 230, tak s toho byl, lehce rozmrzelý, ale za chvíli něco nastavil a lítal jako vždy krásně a bezpečně.
Přinesl tentokrát i Phantoma po upgradu, tak bylo potřeba dokalibrovat. To se povedlo a za chvíli, už nám lítal. Výzvy Michala na závody s jeho 250 nepřijal. Byl by to nerovný souboj. To co přijal, byla výzva na ven a udělali jsme pár hezkých fotek školy.
Po kratší odmlce se objevil i Honza a Honza, táta a syn. Většinou se mladej druží s mladou Netopýrovou, ale protože ta výjimečně nebyla, tak mu nezbylo, než lítat s Nanem. Jde mu to dobře a táta ani nestíhal nabíjet. Tak nevím, jestli je pro mladýho lepší lítání, nebo družení. Zvážím, jestli bych ho bral do rodiny a podle toho Netopýrovou budu vodit, nebo ne.
FPVista byl jen jeden, ale máme záběry z předchozí Heliparty a ty jsou moc pěkné, tak je použiji. Z minula jsem to nestihl napsat. Snad to teď bude stačit.
Zase se budu trochu chlubit. Zase jsem trápil 250, nejdřív lehké lety, pak jsem zkusil flip a bylo jich několik a začíná mi to trochu jít, aspoň si to myslím. Zkusil jsem i záda a tentokrát to nebylo tak dramatické. Poslední baterku jsem dával jen osmičky, je to úplně jiný pocit, když řídíte tu hmotu 250. Před přistáním jsem zapnul stabilizaci a heli to vzala kvapíkem dozadu a do leva, před oknem jsem to vybral a přistál. Pravda, byl jsem opocen. To byla ta chyba. Ale to sem nepatří, snad se to rychle vyřeší.
Teď je třítýdenní pauza a pak závěr sezóny, těším se, ale zároveň jsem smutný, že končí další sezóna

Netopýr

Content received from: Heliforum - největší web pro příznivce RC vrtulníků, quadrocopterů, dronů a prostě všeho co má vrtuli nahoře, http://heliforum.cz

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat