Helipárty 9.4.16 Poslední
Pondělí, 11. Duben 2016 @ 21:21:23 CEST

Poslal Netopyr

Co napsat, sezóna skončila a já se těším na lítání venku, ale zároveň smutním, že Vás neuvidím minimálně půl roku. Některé teda uvidím, ale hlavně přemýšlím, jestli bude další sezóna. Účast na poslední Helipárty nebyla nijak oslnivá, tak se bojím, jak to bude příští sezónu. Je pravda, že už je první přihlášený, ale zase někteří radši zajdou na Matějskou, než aby šli prohánět vrtule. Nic uvidíme, jak to dopadne.

Zase jsem vyrazil dřív a provětral svoji 250, nastavování Spirita jde trošku pomaleji, ale blíží se do konce. Je pravda, že jsem konec trochu oddálil, ale o tom dál….

Hroni dorazili v plné síle tří kusů a dorazili ještě, když jsem zkoušel venku prohnat záchranu. Hned po příchodu se pustili do Nana se stabilizací, velmi mě to zajímalo a snažil jsem se pomoc, ale rozchodit se nám to nepodařilo. Blade je Blade, a když si postaví hlavu ani Astra nepomůže. Nejmladší honil qudro a chvíli jsem myslel, že tam má GPS. Prostě stál na místě ani se nehnul. O chvíli už taky honil 230 a taky mu to šlo. Jirka prostřední z toho radost neměl a tak to brzo skončilo. Venku si to natrénuje a příští rok nás bude prohánět. Pak už Jirka proháněl 130, Gauika, i čínskou parodii na MCPX. Gauika na záda dát nechtěl, ale 130 se nebál a rozhodně mu to šlo. Mě ovšem nepotěšil s tím čínským drobkem. Dal ho na strop a tak trochu jsme se hecli, že když to dá, já dám 250. Jemu se to povedlo, ale byl to boj, aby mu neustřelil ocas. Je dobrej pilot, takže by tam pověsil asi i 4ch.
Filip stále donastavoval svoji 230 a nakonec lítal se svojí noblesou. Droník nám udělal fotečku i video.
Honzové se taky činili, i když se objevila Amálka, tak mladší zmizel a celý 2 hodiny jsme je neviděli a přišli dost udejchaní, víc to rozebírat nebudu. Akorát nevím, jak vydrží půlroční pauzu.
Aleš si rozestavěl překážky na FPV, ale nejvíc jsem je hobloval já. Je fakt, že 250 to ani nepostřehla a mě se pak blbě ty sirky sbírali.
V průběhu toho všeho jsem se pomalu chystal na strop s 250. Nejdřív přistání do ruky, přistání do ruky nožičkama na horu. Pak jsem se hecnul, poprosil Filipa, aby udělal dokument a šel jsem na to. Průběh to mělo v podstatě dobrý, řekl bych, že je to lehčí než s Nanem, ale adrenalin udělal své. Já se klepal, ještě jsem nebyl na zádech. Tak už tam konečně je. Zavolal jsem Jirku, abych to nemusel opakovat, kdyby to náhodou už nešlo. Klesnu, jenomže to bylo moc, tak se přidal nahoru a zároveň jsem to chtěl mít rychle nohama dolů. To byla chyba, přidat a otáčet. Honza se utíkal schovat, děla dobře. Rána to byla docela slušná. Šlo to hezky na ocas. Stabilizace i tak zapracovala a 250 skončila na nohou a ještě se to točilo. Škody se vyšplhaly na cca 500Kč. I tak mi to za to stálo. Pro mě první nehoda s 250, po 47 baterkách to beru jako úspěch. Když se dělají frajeřiny, tak to tak končí. Další let už jsem neudělal.
Pak jsme pokecali a rozešli se domů. Vzpomněli na nemocného Ctirada, Hynka, sponzora Králička, Gobiho na matějské a rozsekaného Michala (nováček a první přihlášený na další sezónu)
Chlapi budeme mi chybět a těším se na další HELIPÁRTY.

Všem Díky.

NetopýrContent received from: Heliforum - největší web pro příznivce RC vrtulníků, quadrocopterů, dronů a prostě všeho co má vrtuli nahoře, http://heliforum.cz

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat